Naturalnebieganie.pl

Nasi zawodnicy

rafal-kot-altra-naturalne-bieganie.jpg
01

Rafał Kot

W środowisku biegowym znany bardziej jako Góral z Mazur. Bo chociaż mieszkam i na co dzień trenuję w Szczytnie na Mazurach, to pokochałem bieganie po trudnych, górskich szlakach. Mój biegowy staż jest stosunkowo krótki, ale coś tam udało się już osiągnąć. Wyniki, z których jestem szczególnie dumny, to trzykrotne zwycięstwo na trasie Biegu 7 Szczytów 240 km (Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich) oraz rekord tej trasy - 27:51:49 (2019 r), wygrana i rekord trasy Legendy Janosika (2017) oraz triumf na trasie 3 x Śnieżka Ultra (2019). Lubię też długo biegać po asfalcie, na przykład w biegach 24-godzinnych. W 2019 roku reprezentowałem Polskę na Mistrzostwach Świata w Biegu 24-godzinnym we francuskim Albi (251,399 km i 14 miejsce).

aleksandra-niwinska-naturalne-bieganie.jpg
02

Aleksandra Niwińska

Indywidualna wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym 2017 z rekordem życiowym 251 km. Drużynowa wicemistrzyni świata w biegu 24-godzinnym z 2017 (Belfast) 2019 roku (Albi). Trzecia zawodniczka legendarnego Spartathlonu (Ateny - Sparta 246 km) - 2017. 5-krotna mistrzyni Polski. Prywatnie szczęśliwa mama, żona oraz mgr fizjoterapii.

pawel-zuk-naturalne-bieganie.jpg
03

Paweł Żuk

Mega ultra biegacz! po kilku próbach w biegach górskich ( 2x Bieg Rzeźnika, 3x Podkarpacki, Karkonoski, Bieg 7 dolin ) wybrał asfalt i mega długie bieganie. Rewelacyjnie czuje się w biegu ciągłym. Jego organizm lepiej znosi bieganie po twardej nawierzchni niż trailowe czy górskie dystanse. W swojej krótkiej przygodzie z Ultra ustanowił kilka Rekordów Polski na dystansach od biegu 6, 10-dobowego po 1000 km , 1000 mil czy 5000 km. Do niego należy rekord Polski w biegu 48h na bieżni mechanicznej - ponad 354km!

maciej-zukiewicz-naturalne-bieganie.jpg
04

Maciej Żukiewicz

Były reprezentant Polski w biegu na 400 metrów do lat 18. Obecnie instruktor PZLA, trener Aleksandry Niwińskiej, dwukrotnie nagradzany przez Ministra Sportu. Startuje w biegach górskich i ulicznych oraz organizuje obozy w Polsce i na świecie w ramach projektu ObozyGórskie.pl.

patryk-aid-naturalne-bieganie.jpg
05

Patryk Aid

Były lekkoatleta klubu UKS Kusy Warszawa i Polonia Warszawa na dystansach średnich ( 800 i 1500 m.), podczas której uzyskiwał wyniki zaliczające się do ścisłej czołówki ogólnopolskich tabel kategoriach wiekowych. W 2013 roku wraz z kolegami z uczelnianego AZS zdobył drużynowo II miejsce, podczas Akademickiego Pucharu Polski na dystansie półmaratońskim w Pile. Ma także liczne sukcesy w biegach górskich i ultramaratońskich. Największymi z nich są: zwycięstwo w Ultra Roztoczu 120 km, 2 miejsce w Chudym Wawrzyńcu 80+, 2. miejsce Łemko Maraton, trzecie miejsce na dystansie 110 km w Ultra Rzeźniku rozgrywanym w ramach Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego oraz 5. Miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 100 km. Wraz z Maciejem Żukiewiczem rozwija projekt treningowy Obozygórskie.pl, organizuje obozy oraz pracuje jako trener biegania.

Nasi Zawodnicy

Polish WINGS

To Drużyna, która ma wspólny cel – SAHARA. Nie jest zbiorem indywidualności, sprinterów, świetnych biegaczy. To Zespół fantastycznych ludzi z marzeniami, tytanów pracy i pasjonatów biegania.

Drużyna, która nie tylko chce zaliczyć kolejny start, ale przede wszystkim ma szansę zrobić coś wyjątkowego realizując powstałe marzenie. Każdy z Zespołu wnosi do niego wartość niezbędną, aby stał się silny całością, a nie jednostką. Jest to mieszanka charakterów, które uzupełniają się  podczas przygotowań i realizacji celu. Osoby ambitne, głodne wyzwania oraz z indywidualnymi motywacjami. Zbiór ludzi, którzy mogą na siebie wzajemnie liczyć. Mieszanka młodości z doświadczeniem, hardości z wyrachowaniem. Ekipa z Polish Wings zmierzy się ze 100 kilometrową trasą przez Saharę, w koszmarnej temperaturze, wszechobecnym piachem i palącym słońcem. To wszystko by wspomóc polskiego szermierza, Jacka Gaworskiego, który choruje na stwardnienie rozsiane i nowotwór mnogi rdzenia – Polish WINGS 100km biegu przez Saharę dla Jacka Gaworskiego.

Polish WINGS

Zawodnicy

Karolina Warchulska

Kristo Krzysiek Talarczyk

Piotr Błoński

Kazimierz Zawiślak

Zenon Olszak

Dariusz Wojda