Naturalnebieganie.pl

Artykuły

Autor: Redakcja
Data: 19.09.2022
Jaką piankę znajdziesz w butach Altra – Altra Ego Family

Wiele znanych marek oferujących buty do biegania posiada w swoich produktach własną „superpiankę”. Altra także od lat pracuje nad rozwojem własnego, autorskiego projektu, jakim jest pianka Ego.

Do jej najważniejszych cech należą miękkość, sprężystość i niska waga. Te parametry są gwarantem przede wszystkim dynamicznego odbicia i komfortu użytkowania.

Do tej pory można było się z nią spotkać wyłącznie w przypadku modeli Escalante i Paradigm, jednak z jesienno-zimową kolekcją 2022 nadchodzą pewne zmiany.

Od teraz do wyboru będą buty biegowe zbudowane na trzech rodzajach pianek – Ego, Ego Max i Ego Pro.

Pierwsza – Ego –  z nich to klasyczna, dobrze już znana i sprawdzona wersja, która pozostaje w użyciu bez szczególnych zmian. Nowością są natomiast dwie następne propozycje.

Ego Max jest określana przez producenta jako pianka premium. Jej największymi zaletami są długa żywotność, duży komfort oraz niezrównana miękkość i sprężystość.

Co do Ego Pro, to jest to idealne rozwiązanie dla najszybszych biegaczy. Jest bardzo lekka i zapewnia bardzo dużą amortyzację i dynamiczne odbicie, co ma znaczenie dla zawodników lubiących prędkość.

Zastosowanie wszystkich wersji pianek Ego przedstawia poniższa grafika. Przekonaj się, który model jest skrojony do Twoich potrzeb!

Pianki w butach Altra