Naturalnebieganie.pl

Artykuły

Autor: Redakcja
Data: 22.03.2021
Wiosenne wyzwanie Altra

Rozpoczynamy wiosnę mocnym, sportowym uderzeniem! Zdajemy sobie sprawę, że jesienno-zimowy czas sprzyja rozleniwieniu i spadkom formy, ale mamy sposób na to, by wrócić na właściwą, treningową ścieżkę.

Podejmij razem z nami #WyzwanieAltra – 31 dni aktywności fizycznej dla zdrowego ciała i ducha. Niezależnie od tego czy biegasz, jeździsz na rowerze, urządzasz wędrówki po górach czy po prostu spacerujesz,  przywitaj wiosnę z  wigorem i energią! Załóż swoje Altry na nogi i ruszaj się z nami 🙂 Nie zapomnij regularnie chwalić się postępami i dodawaj swoje sportowe zdjęcia na profilu IG oznaczając @altrarunningpl w opisie dodając #WyzwanieAltra .

Codziennie na instagramowym profilu altrarunningpl  będą pojawiać się stories. Znajdą się tam ciekawe informacje na temat marki Altra, a także biegowe ciekawostki i przyjemności dla łasuchów.

Na miesiąc zamień zwykły kalendarz na ten przygotowany przez nas. Niech rytm każdego dnia wyznacza Ci #WyzwanieAltra! Pobierz go, klikając TUTAJ i dołącz do naszej zabawy.

Czekamy na Ciebie na naszym Instagramie przez 31 dni – do zobaczenia!

Wyzwanie Altra
Kategorie: